LĪZINGA PIETEIKUMS

Lai pieteiktos, noklikšķiniet uz logotipa

OA SOFA PROTECTOR aizsarglīdzeklis

OA SOFA PROTECTOR aizsarglīdzeklis

Skatīts: 378 Modelis: OA SOFA PROTECTOR
Pieejamība: Pieejams
€24,99
Daudzums: Ielikt grozā

OA SOFA PROTECTOR - Efektīvs auduma aizsarglīdzeklis - protektors

OA SOFA PROTECTOR iesūcas dziļi auduma šķiedrās, veidojot mikroskopisku, acij neredzamu aizsargslāņa pārklājumu, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, kā arī pasargā audumu no mitruma, tauku un sviedru uzsūkšanas. Šis pārklājums atvieglo visa veida netīrumu noņemšanu no apstrādās virsmas. Pēc uzklāšanas audums saglabā gaisa caurlaidību, ļaujot dabiski iztvaikot jebkuram mitrumam, kas uz tā nonācis. Rada vidi, kas aizkavē baktēriju un pelējuma rašanos un tālāku izplatību. Nebalina auduma krāsu, neatstāj ūdens traipus. Papildus aktīvās sudraba daļiņas aizsargā audumu, ilgstoši saglabājot to tīru un svaigu. Neietekmē auduma nodilumizturību.

  • Spēcīgs impregnants,
  • Rada nelabvēlīgu vidi baktērijām un pelējumam,
  • Atgrūž netīrumus un mitrumu,
  • Atvieglo kopšanu,
  • Aizsargslānis neietekmē gaisa caurlaidību,
  • Efektīvs 3-6 mēnešus (pēc tam procedūra jāveic atkārtoti).

Produkts ir gatavs tūlītējai lietošanai.

Lietošana: Ja dīvāns nav absolūti jauns, pirms OA SOFA PROTECTOR lietošanas, ieteicams kārtīgi notīrīt aizsargājamo virsmu ar mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekli (iesakām izmantot OA SOFA CARE). Piesardzībai ieteikums pārbaudīt produkta saderību kādā mazāk redzamā vietā. Pirms sākt apstrādi, virsmai jābūt sausai un tīrai. Turot līdzekli aptuveni 10–20 cm no virsmas, smidzināt līdz visa virsma ir vienmērīgi pārklāta. Preparāta lietošanas temperatūra no +5°C līdz +40°C. Atsevišķos gadījumos, ja mēbeles auduma struktūra ir pārāk blīva, ieteicams apstrādāto virsmu noslaucīt ar mikrošķiedras drāniņu, palīdzot produktam iesūkties dziļāk. Pēc apstrādes ļaut nožūt 48 stundas. Žūšanas laikā ieteicams vēdināt telpu. Pēc 48 stundām līdzeklis ir pilnībā iesūcies un nožuvis un apstrādātā virsma ir gatava lietošanai. Pareizi uzklāts pārklājums ir efektīvs 3-6 mēnešus, atkarībā no tā, cik intensīvi tiek pielietots. Produkta vidējais patēriņš ir atkarīgs no auduma veida – apmēram 40ml/m2.

Nelietot uz ādas izstrādājumiem. Nelietot, ja mēbeles jau rūpnieciski ir apstrādātas ar impregnatoru. Pēc lietošanas pārlicināties, ka pudelīte ir netek un novietot to glabāšanai netiešos saules staros. Nav paredzēts dabīgās vai mākslīgās ādas izstrādājumu kopšanai.

Pēc lietošanas audums nezaudē iepriekšējās īpašības un nezaudē izturību. Dermatoloģiski pārbaudīts.

Iegādāties iespējams mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). 

Piegāde iespējama visā Latvijā ar pakomātu, Latvijas pasta starpniecību. 
Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums rast atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā vai gaidīsim Jūsu zvanu - 29859222! Droši variet rakstīt arī WhatsApp!

MĒBEĻU AUDUMU RAŽOTĀJU RADĪTS PRODUKTS.

 

https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562073285

Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: