Bezatsperu matrači

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Argent  - bezatsperu matracis ar inovatīvu putu pildījumu Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets, divpusējs bezatsperu matrača modelis, kuram piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Matrača pamatnē tiek izmantots inovācijas putu poliuretāns SilverTex, kas ir blīvs materiāls, pateicoties tā sastāvam, tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, putu materiāls neaiztur smakas un ir izturīgs pret deformāciju, kas nodrošina vidēju cietību matrača virsmai, tādējādi sniedzot optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * SilverTex putas 15cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€152,00
ARGO LUX - Dabīgu materiālu kopums vienā matracī - Kokosa šķiedra + Perforētais latekss Stingrs bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm, kam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Matrača vienas puses virsmu veido trīs centimetrus biezs perforētais latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu komfortablam miegam. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Matrača pamatni un stingrāku otru matrača pusi veido dabīgo materiālu kombinācija – latekss un kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kurš sniedz teicamu mugurkaula atbalstu miega laikā. Matracis ieteicams cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svaru, kā arī cilvēkiem, kuri pastiprināti svīst miega laikā. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Cieta, ortopēdiska SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam   Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokvilna. Matrača augstums 20-21cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€505,00
BIO STRONG - bezatsperu matracis ar inovatīvu putu pildījumu un kokosa šķiedru Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts, stingrs bezatsperu matracis ar dažādām stingrības pusēm, kam piemīt augstas ortopēdiskās īpašības. Matrača virsmu veido materiālu kombinācija - trīs centimetrus biezs BIO putu poliuretāna slānis ar kokosa šķiedru, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums un veido matrača stingrāko pusi. Matrača pamatnē ir BIO putu poliuretāna bloks - blīvs un izturīgs pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa formas, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Ieteicams cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svaru, jo pateicoties savām elastīgajām īpašībām, tas veido blīvu un anatomisku matrača virsmu, kas ortopēdiski atbalsta ķermeni miega laikā. Matracis apvilkts ar dabīgu kokvilnu, lai nekavētu gaisa cirkulāciju. Labākā izvēle izcilam miegam un matracim, kurš kalpos ilgtermiņā! MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Cieta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji cieta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * BIO Putu poiluretāna slānis 3cm, * Kokosa šķiedras slānis 2cm, * BIO putu poliuretāna bloks 12cm, * Kokvilna. Matrača augstums 17-18cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€306,00
BUFFALO - Kokosa šķiedras un putu matracis Vidēji stingrs bezatsperu matracis. Matrača pamatne veidota slāņos un sastāv no materiālu kombinācijas. Vidēji ciets hipoalerģisks, inovatīvs putu materiāls SilverTex, kas ir blīvs un tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas, izturīgs pret deformāciju (paildzina matrača ekspluatācijas laiku), nodrošina maksimālu komforta līmeni miega laikā. Stingru matrača pamatni veido kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums un nodrošina nevien matrača stingrību, bet arī papildus ventilāciju. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Cieta, ortopēdiska MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Cieta, ortopēdiska SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam   Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Kokosšķiedras plāksne 2cm, * SilverTex putas 3cm, * Kokosšķiedras plāksne 2cm, * SilverTex putas 3cm, * Kokosšķiedras plāksne 2cm, * Kokvilna. Matrača augstums 12-13cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€100,00
HARDY  - bezatsperu matracis ar inovatīvu putu pildījumu Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Stingrs, slāņos veidots matrača modelis. Matrača pamatā HR (No angļu valodas "High Resistance" - paaugstinātas izturības) putu poliuretāns. Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums. Pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Slāņos, pamīšus izvietotais kokosšķiedras slānis nodrošina gaisa cirkulāciju, neuzkrāj mitrumu, novērš svīšanas iespējamību miega laikā, kā arī veido matrača stingrību un ir izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Cieta MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji cieta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji cieta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * HR putas 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * HR putas 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * HR putas 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€279,00
Harlem  - bezatsperu matracis ar HR (paaugstinātas izturības) putu pildījumu Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matrača modelis. Matrača pamatā viengabala pildījums - HR (No angļu valodas "High Resistance" - paaugstinātas izturības) putu poliuretāns. Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums. Pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Piemērots cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svaru. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji cieta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji cieta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * HR putu bloks 15cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€228,00
Harlem Lux  - bezatsperu matracis ar HR (paaugstinātas izturības) putu pildījumu un dabīgo lateksu Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidējas cietības kombinēts matrača modelis Harlem Lux. Matrača mīkstākā virsma sastāv no 5cm bieza perforētā lateksa kārtas - dabīgs materiāls, iegūts no uzputotas kaučuka koka sulas. Gaisa caurlaidīgs, elastīgs - tas var izturēt lielu spiedienu - tūlītēji atgūstot savu pirmatnējo formu. Latekss nav alerģisks. Materiāls ir ilgi kalpojošs (elastības īpašība saglabājās vairāk kā 15 gadus); pēc savām īpašībām latekss ļauj matracim pielāgoties ķermenim, sekojot cilvēka kustībām, pateicoties tam, latekss nodrošina pareizu un komfortablu atbalstu: galvai, kaklam, augšējām un apakšējām mugurkaula nodaļām. Otra matrača puse sastāv no HR putām (no angļu val.- High Resistance - paaugstinātas izturības). Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums un, pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Ļoti veiksmīgs un ilgi kalpojošs risinājums cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svaru, paredzēts cilvēkiem ar ķermeņa masu līdz 150kg. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji cieta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 5cm, * HR putu bloks 15cm, * Kokvilna. Matrača augstums 20-21cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€336,00
KING - bezatsperu matracis ar inovatīvu putu pildījumu, kokosa šķiedru un dabīgo lateksu Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets bezatsperu matrača modelis. Matrača pamatā ir 10cm  SilverTex putu poliuretāns, kas ir blīvs materiāls. Pateicoties sastāvam, tam piemīt antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas un ir izturīgs pret deformāciju. To papildina 2cm kokosa šķiedru plāksne - tā piešķir matracim stingrumu. Kokosa šķiedra ir dabīgs materiāls, kas tiek ražots no kokosrieksta šķiedras. Tā dabīgās īpašības matraču ražošanā ir augsti novērtētas, stingru, ortopēdisku matraču izveidē. Matrača virsmu veido perforēts latekss - dabīgs materiāls, iegūts no uzputotas kaučuka koka sulas (Hevejas). Gaisa caurlaidīgs, elastīgs - tas var izturēt lielu spiedienu - tūlītēji atgūstot savu pirmatnējo formu. Latekss ir hipoalerģisks materiāls, kas ir ilgi kalpojošs (elastības īpašība saglabājās vairāk kā 15 gadus); pēc savām īpašībām latekss ļauj matracim pielāgoties ķermenim, pēc tam atgūstot formu, sekojot cilvēka kustībām, pateicoties tam, latekss nodrošina pareizu un komfortablu atbalstu: galvai, kaklam, augšējām un apakšējām mugurkaula daļām. Labākā izvēle izcilam miegam! Piemērots cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svīšanu. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 5cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * SilverTex putas 10cm, * Kokvilna. Matrača augstums 17-18cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€312,00
LATEX 3 + 7 SILVER - bezatsperu matracis ar inovatīvu putu pildījumu un dabīgo lateksu Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets, divpusējs bezatsperu matrača modelis, kuram piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Matrača pamatnē tiek izmantots inovācijas putu poliuretāns SilverTex, kas ir blīvs materiāls, pateicoties tā sastāvam, tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, putu materiāls neaiztur smakas un ir izturīgs pret deformāciju, kas nodrošina vidēju cietību matrača virsmai, tādējādi sniedzot optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Otrā matrača pusē izvietots 3cm biezs dabīgā lateksa slānis, kas veido matrača otru pusi mīkstu, elpojošu (pateicoties lateksa perforācijai) un izturīgu pret deformācijām. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 3cm * SilverTex putas 7cm, * Kokvilna. Matrača augstums 10-11cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€102,00
LATEX 3 + 12 SILVER - bezatsperu matracis ar inovatīvu putu pildījumu un dabīgo lateksu Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji ciets, divpusējs bezatsperu matrača modelis, kuram piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Matrača pamatnē tiek izmantots inovācijas putu poliuretāns SilverTex, kas ir blīvs materiāls, pateicoties tā sastāvam, tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, putu materiāls neaiztur smakas un ir izturīgs pret deformāciju, kas nodrošina vidēju cietību matrača virsmai, tādējādi sniedzot optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Otrā matrača pusē izvietots 3cm biezs dabīgā lateksa slānis, kas veido matrača otru pusi mīkstu, elpojošu (pateicoties lateksa perforācijai) un izturīgu pret deformācijām. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 3cm * SilverTex putas 12cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€217,00
LORD LUX - Dabīgā lateksa matracis, kas ieskauj kā pūkainā mākonī! Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidē. Mīksts, anatomisks bezatsperu matrača modelis. Matrača pamatnē perforēts lateksa viengabala bloks. Latekss ir dabīgs putu pildījums, kas tiek iegūts no kaučuka koka sulas. Tas teicami atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu un paaugstinātu komfortu miega laikā. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī, neveicina svīšanu miega laikā un novērš mitruma uzkrāšanās iespēju. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBAM Mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam   Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa bloks 15cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€505,00
Memory 3+12 Silver - SilverTex putu matracis ar Memory (atmiņas) putu virsslāni Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 3+12 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matrača pamatnē izvietots SilverTex viengabala putu bloks, kura virskārta ir 5cm biezs Memory foam putu slānis ar atmiņas efektu, kas ir blīvs materiāls un ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. SilverTex putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā un neuzkrāj putekļus, ir hipoalerģisks. Matracis no vienas puses ir stingrs, savukārt otra puse būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas.  MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta ar "atmiņu" MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Memory (atmiņas) putu slānis 3cm, * SilverTex putas 12cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā.  Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€224,00
Memory 5+10 Silver - SilverTex putu matracis ar Memory (atmiņas) putu virsslāni Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 5+10 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matrača pamatnē izvietots SilverTex viengabala putu bloks, kura virskārta ir 5cm biezs Memory foam putu slānis ar atmiņas efektu, kas ir blīvs materiāls un ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. SilverTex putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā un neuzkrāj putekļus, ir hipoalerģisks. Matracis no vienas puses ir stingrs, savukārt otra puse būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilgas lietošanas.  MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta ar "atmiņu" MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Memory putu slānis 5cm, * SilverTex putas 10cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā.  Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€255,00
MEMORY HR  - bezatsperu matracis ar HR (paaugstinātas izturības) putu pildījumu un Memory (atmiņas) putām  Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidējas cietības kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Matrača mīkstākā virsma sastāv no 5cm biezas Memory Foam (atmiņas) putu kārtas. Memory Foam putu materiāls, pateicoties savām īpašībām, ļauj matracim pielāgoties ķermenim, izvienojot ķermeņa svaru pa visu matrača virsmu. "Atmiņas" efekts ļauj matracim ne vien pieņemt gulētāja formu un sniegt teicamu atbalstu, bet arī nodrošina matracim sākotnējās formas atgūšanas iespēju. Sekojot cilvēka kustībām, Memory Foam putu slānis nodrošina pareizu un komfortablu atbalstu: galvai, kaklam, augšējām un apakšējām mugurkaula daļām. Otra matrača puse sastāv no HR (No angļu val. - "High Resistance" - paaugstinātas izturības) putu poliuretāna. Šis materiāls ir blīvs, universāls, paaugstinātas izturības matrača pildījums. Pateicoties savai struktūrai, nepieļauj putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Izturīgs pret deformāciju, tādēļ sniedz optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. Ļoti veiksmīgs un ilgi kalpojošs risinājums cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svaru. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta ar "atmiņas efektu" MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji cieta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Memory (atmiņas) putu slānis 5cm, * HR putu bloks 15cm, * Kokvilna. Matrača augstums 20-21cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€367,00
Orto - matracis ar putu poliuretāna pildījumu Vidēji ciets matracis no putu poliuretāna viengabala bloka. Elastīgs, pateicoties tā struktūrai, nepieļauj putekļu ērcīšu veidošanos matracī un ir hipoalerģisks. Matracis pārklāts ar kokvilnu labākai ventilācijai. Noņemams pārvalks, kas ļaus Jūsu matraci vienmēr saglabāt tīru. Veiksmīgs risinājums lauku mājai, vasarnīcām vai kempingiem par saprātīgu cenu. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 90 kg vienam gulētājam   Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Putu poliuretāns 10cm, * Kokvilna. Matrača augstums 10-11cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā.  Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€84,00
ROYAL SILVER - Dabīgu materiālu kopums vienā matracī - Kokosa šķiedra + Perforētais latekss Stingrs bezatsperu matracis, kam piemīt augstas ortopēdiskās īpašības. Matrača virsmu veido trīs centimetrus biezs latekss - dabīgs putu pildījums, kas anatomiski pieņem ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu mugurkaula atbalstu miega laikā. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Matracis veidots slāņos latekss un kokosa šķiedra, kas arī ir dabīgs materiāls. Kokosa šķiedras pamata īpašība ir stingrība, kas nodrošina matrača pamata stingro atbalstu. Matrača virsma no abām pusēm pārklāta ar trīs centimetrus biezu perforētā lateksa slāni, kas pielāgojas ķermeņa formai un piešķir matrača virsmai komfortu un papildus ventilāciju. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBAM Vidēji mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam   Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokvilna. Matrača augstums 18-19cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€414,00
SHAKY - Dabīgu materiālu kopums vienā matracī - Kokosa šķiedra + Perforētais latekss Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidē. Kombinēts, vidējas stingrības bezatsperu matracis, kam piemīt augstas ortopēdiskās īpašības, ar dažādām stingrības pusēm. Vienu matrača pusi veido dabīgu materiālu kombinācija - trīs centimetrus biezs perforētais latekss un divus centimetrus bieza kokosa šķiedras plātne, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kas veido vidēji cietu pusi kopā ar lateksa kārtu. Matrača pamatnē un otru matrača pusi veido perforētā lateksa viengabala bloks, kas ir dabīgs putu pildījums, anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā un veido mīkstu matrača virsmu no otras puses, komfortablam miegam. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī un novērš sekrētu uzkrāšanās iespējas matracī. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBAM Mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam   Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa bloks 10cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€438,00
SHAKY LUX - Dabīgu materiālu kopums vienā matracī - Kokosa šķiedra + Perforētais latekss Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidē. Kombinēts vidējas stingrības bezatsperu matracis, kam piemīt augstas ortopēdiskās īpašības, ar dažādām stingrības pusēm. Vienu matrača pusi vidēji mīkstu veido dabīgu materiālu kombinācija piecus centimetrus biezs latekss ar kokosa šķiedras plāksni, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Matrača pamatnē un otru matrača pusi mīkstu rada perforētā lateksa viengabala bloks, kas ir dabīgs putu pildījums un anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā, komfortablam miegam. Pateicoties papildus perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī un novērš svīšanu miega laikā. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Vidēji stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBAM Mīksta SLODZES IZTURĪBA Līdz 150 kg vienam gulētājam   Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 5cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa bloks 10cm, * Kokvilna. Matrača augstums 17-18cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€505,00
TEXAS - bezatsperu matracis ar SilverTex putu pildījumu un kokosa šķiedru Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji stingrs bezatsperu matracis, kuram piemīt augstas ortopēdiskas īpašības. Matrača pamatne sastāv no materiālu kombinācijas, kas veidota slāņos. Vidēji cieta matrača virsma ir pārklāta ar pretalerģisku, inovācijas putu poliuretānu SilverTex, kas ir blīvs materiāls. Pateicoties sastāvam, tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas, izturīgs pret deformāciju, neuzkrāj mitrumu un nodrošina maksimālu komforta līmeni miega laikā. Stingru matrača pamatni veido kokosa šķiedra - ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kas veicina matrača ventilāciju un nodrošina maksimāli stingru atbalstu mugurkaulam miega laikā. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Vidēji mīksta MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Cieta, ortopēdiska SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * SilverTex putu slānis 3cm, * Kokosa šķiedras slānis 2cm, * SilverTex putu slānis 3cm, * Kokosa šķiedras slānis 2cm,, * SilverTex putu slānis 3cm, * Kokosa šķiedras slānis 2cm, * Kokvilna. Matrača augstums 15-16cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€217,00
TORONTO - bezatsperu matracis ar SilverTex putu pildījumu un kokosa šķiedru Kopējās vispasaules tendences guļamvietu izvēlē rāda, ka tieši putu matrači šobrīd ir vispopulārākie. Jauno tehnoloģiju un iespēju rezultātā, tiek radīti ilgmūžīgi un izturīgi materiāli, matraču pildījumu izveidei. Vidēji stingrs bezatsperu matracis. Matrača pamatne veidota slāņos un sastāv no materiālu kombinācijas. Vidēji ciets hipoalerģisks, inovatīvs putu materiāls SilverTex, kas ir blīvs un tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas, izturīgs pret deformāciju (paildzina matrača ekspluatācijas laiku), nodrošina maksimālu komforta līmeni miega laikā. Stingru matrača pamatni veido kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums un nodrošina ne vien matrača stingrību, bet arī papildus ventilāciju. MATRAČA PAMATA STINGRĪBA Stingrs MATRAČA AUGŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Cieta, ortopēdiska MATRAČA APAKŠĒJĀS VIRSMAS STINGRĪBA Cieta, ortopēdiska SLODZES IZTURĪBA Līdz 110 kg vienam gulētājam Sastāvs: * Noņemams stepēts pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Kokosa šķiedras slānis 2cm, * SilverTex putu slānis 3cm, * Kokosa šķiedras slānis 2cm, * SilverTex putu slānis 3cm, * Kokosa šķiedras slānis 2cm, * Kokvilna. Matrača augstums 11-12cm. Lai precīzāk izvēlētos sev piemērotāko matraci, ieteicams matracī iegulties un saprast, kas ir tieši Jums vispiemērotākais, tāpēc gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā), lai palīdzētu izvēlēties Jums vispiemērotāko. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā. Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams uz vietas veikalā noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€100,00