LĪZINGA PIETEIKUMS

Lai pieteiktos, noklikšķiniet uz logotipa

SPILVENI

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Latex Contour - spilvens ar dabīgo lateksu gaisīgam galvas un plecu daļas atbalstam Anatomisks perforētā lateksa spilvens, kurš veidots, lai sniegtu teicamu atbalstu kakla daļai, pleciem un mugurai. Tas pielāgojas, pieņemot gulētāja kakla izliekuma formu. Izcils risinājums visiem tiem, kuru miegs ir nemierīgs un trausls, jo noņem saspringumu un atbrīvo muskuļus. Lateksa dabīgā izcelsme un perforācija novērš svīšanu miega laikā un ir izturīga pret deformācijām. Latekss ir ilgi kalpojošs materiāls. Izmērs: 58x40x12 (H) cm. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€39,00
Memory Contour - spilvens ar memory putām Anatomisks Memory putu spilvens, kurš veidots, lai sniegtu teicamu atbalstu kakla daļai, pleciem un mugurai. Tas pielāgojas, pieņemot gulētāja kakla izliekuma formu. Izcils risinājums visiem tiem, kuru miegs ir nemierīgs un trausls, jo noņem saspringumu un atbrīvo muskuļus. Izmērs: 60.5x34x10.5 (H) cm Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€39,00
Memory Gold - spilvens ar memory putām Anatomisks Memory putu spilvens, kurš veidots, lai sniegtu teicamu atbalstu kakla daļai, pleciem un mugurai. Tas pielāgojas, pieņemot gulētāja kakla izliekuma formu. Izcils risinājums visiem tiem, kuru miegs ir nemierīgs un trausls, jo noņem saspringumu un atbrīvo muskuļus. Izmērs: 49x32x10 (H) cm Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€25,00