Zīdaiņu matrači

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Bērnu matracis Airy Coco Kid ar kokosa šķiedru Stingrs zīdaiņu matracis, kurš veidots slāņos. Matrača abās pusēs izvietotas kokosa šķiedras plāksnes, kas nodrošina teicamu mugurkaula atbalstu un virsmas stingrību, kas ir ļoti aktuāla tieši maziem bērniem, pareizai mugurkaula attīstībai. Matrača pamatnē izmantots viengabala AiryTex putu bloks. Pateicoties AiryTex šķiedru struktūrai, matracī neaizkavējas gaisa cirkulācija, kā rezultātā netiek izraisīta svīšana miega laikā. AiryTex putu materiāls ir arī ugunsdrošs. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju KID, * Kokvilna, * Kokosa šķiedras plāksne 1cm, * AiryTex putas 4cm, * Kokosa šķiedras plāksne 1cm, * Kokvilna. Matrača augstums 6-7 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€54,00
Bērnu matracis MARK ar kokosa šķiedru un perforēto lateksu saldākam miegam Bērnu matracis ar dažādām stingrības pusēm, sniedz iespēju mainīt matrača puses, jo tam ir dažādas stingrības pakāpes. Vienā matrača pusē ir dabīgs, trīs centimetrus biezs, latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu, mīkstu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī, padara guļamo virsmu vienmērīgu un komfortablu. No otras puses izvietota 4cm bieza kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, ir izcili piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā.  Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 4cm, * Kokvilna. Matrača augstums 7-8 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€111,00
Bērnu matracis MAUGLI ar kokosa šķiedru un dabīgajām jūras zālēm Ciets bērnu matracis ar dažādam stingrības pusēm. Vienā matrača pusē izvietota kokosa šķiedra, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Matracis piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. No otras puses matrača virsma veidota no jūras zālēm, kas pateicoties savai struktūrai, nekavē ventilāciju arī no otras puses un veido vidēji cietu virsmu. Matracis ļoti labi "elpo" un nekavē mitruma iztvaikošanu. Ideāli piemērots bērniem ar paaugstinātu svīšanu miega laikā. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Jūras zāļu slānis 3cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Kokvilna. Matrača augstums 5-6 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€83,00
Bērnu matracis MERLIN ar kokosa šķiedru un perforēto lateksu saldākam miegam Vidēji stingrs bērnu matracis no dabīgu materiālu kombinācijas, kas izvietota slāņos. Kokosa šķiedra veido matrača pamatni, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, īpaši ieteicams un piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Matrača abu pušu virsmu veido dabīgs, divus centimetrus biezs perforētais latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, tas nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Īpaši piemērots bērniem, kuriem ir paaugstināta svīšana miega laikā, kā arī bērniem, kuri nevēlas gulēt uz izteikti cieta matrača. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Perforētā lateksa slānis 2cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 2cm, * Kokvilna. Matrača augstums 6-7 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€105,00
Bērnu matracis MOON ar kokosa šķiedru un perforēto lateksu saldākam miegam Vidēji stingrs bērnu matracis no dabīgu materiālu kombinācijas, kas izvietota slāņos. Kokosķiedra veido matrača virsmu, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, īpaši ieteicams un piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Matrača pamatni veido dabīgs, divus centimetrus biezs perforētais latekss, kas ir dabīgs putu pildījums, kurš anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā. Pateicoties papildus perforācijai, tas nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Īpaši piemērots cilvēkiem ar paaugstinātu ķermeņa svīšanu. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Perforētā lateksa slānis 2cm, * Kokosa šķiedras plāksne 2cm, * Kokvilna. Matrača augstums 6-7 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€97,00
Bērnu matracis PEGAS ar zirgu astriem saldākam miegam Vidējas cietības bērnu matracis no zirgu astriem. Tas ir dabīgs materiāls, kam piemīt termoregulējošas un izcilas amortizācijas īpašības, kā arī tiem ir lieliska, gaisa caurlaidīga struktūra. Matrača galvenā priekšrocība ir higiēna, jo matracī neveidojas putekļu ērcītes, neuzkrājas sekrēcijas šķidrumi, kā arī matrača pārvalks ir noņemams tīrīšanai. Neitralizē statisko enerģiju. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Zirgu astri 5cm, * Kokvilna. Matrača augstums 5-6 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€119,00
Rocky Kid - ciets bērnu matracītis ar kokosa šķiedru Ciets bērnu matracis no kokosa šķiedras, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Matracis piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu mugurkaula atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Kokosšķiedra ir ne vien teicams mugurkaula atbalsts, bet arī lieliski veicina matrača ventilāciju, neļaujot veidoties putekļu ērcītēm matracī, kā arī neuzkrāj mitrumu matracī. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju - 100% kokvilna, * Kokvilna, * Kokosa šķiedras plāksne 5cm, * Kokvilna. Matrača augstums 5-6 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€68,00
Rocky Kid plus - bērnu matracītis ar kokosa šķiedru Ciets bērnu matracis no kokosa šķiedras, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Matracis piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu mugurkaula atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Kokosšķiedra ir ne vien teicams mugurkaula atbalsts, bet arī lieliski veicina matrača ventilāciju, neļaujot veidoties putekļu ērcītēm matracī, kā arī neuzkrāj mitrumu matracī. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju - 100% kokvilna, * Kokvilna, * Kokosa šķiedras plāksne 7cm, * Kokvilna. Matrača augstums 7-8 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€97,00
Bērnu matracis SHARP ar perforēto lateksu un kokosa šķiedru Tava mazuļa netraucētam miegam Stingrs bērnu matracis, kas veidots slāņos no dabīgu materiālu kombinācijas. Abas matrača pušu virsmas veidotas no kokosa šķiedras, kas ir ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kas īpaši piemērots zīdaiņiem, jo kokosa šķiedra piešķir virsmai ortopēdisku stingrību un teicamu mugurkaula atbalstu, kas ļauj zīdaiņa mugurkaulam pareizi attīstīties miega laikā. Pamatnē dabīgs, divus centimetrus biezs, perforētais latekss ir dabisks putu pildījums, kas anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā un komfortablu miegu. Pateicoties papildus perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī. Īpaši piemērots bērniem ar apaaugstinātu ķermeņa svīšanu. Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * Kokosa šķiedras plāksne 1cm, * Perforētā lateksa slānis 2cm, * Kokosa šķiedras plāksne 1cm, * Perforētā lateksa slānis 2cm, * Kokosa šķiedras plāksne 1cm, * Kokvilna. Matrača augstums 7-8 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€111,00
SILVER KID - bērnu matracis ar inovatīvo SilverTex putu pildījumu Vidējas cietības bērnu matracis. Pamatnē - piecus centimetrus SilverTex putu bloks – universāls, hipoalerģisks matrača pildījums, pateicoties savai struktūrai nepievērš putekļu un parazītu iekļūšanu matracī. Matrača virsma pārklāta ar kokvilnu - mīksts, naturāls materiāls. Galvenā priekšrocība- higiēna. Ļoti labi uzsūc mitrumu un ātri iztvaiko to. Neitralizē statisko enerģiju.  Sastāvs: * Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju, * Kokvilna, * SilverTex putu bloks 5cm, * Kokvilna. Matrača augstums 5-6 cm. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Veikalā uz vietas iespējams noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€46,00