VEĻAS KASTES

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Veļas kaste ar finiera rāmi. Ietilpīga veļaskaste sniedz iespēju gultasveļas vai mantu glabāšanai. Kombinējama ar jebkuru auduma/ eko ādas gultu. Skatīt šeit. ..
€100,00
Veļaskaste sniedz iespēju glabāt mantas vai gultasveļu, neaizņemot lieku telpu. Izgatavots no izturīga metāla paceļamā rāmja ar liektām, ortopēdiskām finiera līstēm, kas sniedz iespēju piekļūt veļaskastei. Kombinējama ar auduma/ eko ādas gultām. Skatīt šeit. ..
€200,00
Veļas kaste koka gultām Veļas kaste uz ritentiņiem. Paredzēta kombinācijā ar bērza koka gultām, izgatavota no bērza koka. Kombinējama ar visām koka gultām, apskatīt var šeit. Izmērs 78x190cm Pasūtīt iespējams dažādos toņos (+39Eur) Jautājumu gadījumā droši zvaniet 29859222 vai rakstiet WhatsApp, kā arī gaidīsim Jūs mūsu veikalā  Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Mūsu konsultanti ar lielāko prieku palīdzēs Jums iezvēlēties piemērotāko un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Uz vietas veikalā iespējams noformēt Incredit līzingu. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€149,00