NAKTS SKAPĪŠI

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu. Izmēri: Platums: 45cm Augstums: 40cm  Dziļums: 32cm    Pieejams dažādos krāsu toņos: Balināts (piens); Medus; Buks; Ozols; Gaišs rieksts, Tumšs rieksts, Sarkankoks (mahagons), kā arī citos pēc pasūtījuma. Cena ar tonējumu: 127 Eur ..
€98,00
Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu, kā arī maza atvilktnīte ērti noder sīklietu glabāšanai vai telefona lādētāja ievietošanai.  Izmēri: Platums: 40cm Augstums: 45cm  Dziļums: 32cm    Pieejams dažādos krāsu toņos: Balināts (piens); Medus; Buks; Ozols; Gaišs rieksts, Tumšs rieksts, Sarkankoks (mahagons), kā arī citos pēc pasūtījuma. Cena ar tonējumu: 149 Eur ..
€119,00
NIKO/ NETTA - Bērza koka naktsskapītis Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu, kā arī mazā atvilktnīte ērti noder sīklietu glabāšanai vai telefona lādētāja ievietošanai.  Izmēri: Platums: 50cm Augstums: 50cm  Dziļums: 37cm Lakots: 205Eur          Beicēts: 234Eur Pasūtot pieejamas dažādas tonējumu krāsas. Jautājumu gadījumā droši zvaniet 29859222 vai rakstiet WhatsApp, kā arī gaidīsim Jūs mūsu veikalā  Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Mūsu konsultanti ar lielāko prieku palīdzēs Jums iezvēlēties piemērotāko un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€205,00
RIKO/ RAIVA - Bērza koka naktsskapītis Naktsskapītis izgatavots no bērza koka. Izturīgs materiāls, uz kura droši novietot naktslampiņu vai savu iecienīto grāmatu, kā arī mazā atvilktnīte ērti noder sīklietu glabāšanai vai telefona lādētāja ievietošanai.  Izmēri: Platums: 45cm Augstums: 34cm  Dziļums: 30cm Lakots: 198Eur          Beicēts: 225Eur   Pasūtot pieejamas dažādas tonējumu krāsas. Jautājumu gadījumā droši zvaniet 29859222 vai rakstiet WhatsApp, kā arī gaidīsim Jūs mūsu veikalā  Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Mūsu konsultanti ar lielāko prieku palīdzēs Jums iezvēlēties piemērotāko un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€198,00