Matraču pārvalki

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
H2O  - Matrača protektors, kas pasargās Jūsu matraci no mitruma iesūkšanās tajā Pagarinās mūžu Jūsu matracim vai virsmatracim. Ūdens necaurlaidīgs matrača protektors, kuram nepiemīt ūdensnecaurlaidīgo protektoru raksturīgā čaboņa. Tas radīts, lai Jūsu miegs būtu kvalitatīvs, netraucēts un matracis vai virsmatracis aizsargāts no piesārņojumiem un samirkšanas. Matrača protektora malās iestrādāta gumija, kas nodrošinās, ka pārklājs vienmēr atrodas savā vietā. Protektora sastāvs: Kokvilnas audums, kam iestrādāta ūdens necaurlaidīga membrāna. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Pasūtot, svarīgi norādīt arī matrača biezumu, uz kura paredzēts likt protektoru. Jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Matraču pārvalkus iespējams nosūtīt arī ar Latvijas pasta, Omnivas u.c. pakomātu starpniecību. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€19,50
ORGANIC - matrača pārvalks vēl kvalitatīvākam miegam Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Tajā iestrādātās gaisa "kabatas" veicina vēl intensīvāku gaisa apmaiņu matracī. Ideāli piemērots cilvēkiem ar paugstinātu svīšanu miega laikā. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, kas nozīmē, ka Jūsu guļamvieta vienmēr būs tīra, jo iespējams to noņemt un izmazgāt. Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta individuāli. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru un formu. Jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams veikalā uz vietas noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Piegādājam arī ar Latvijas pasta un pakomātu starpniecību. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€63,50
TRIKOTĀŽAS COTTON - elastīgs, biezs matrača pārvalks  Ar sinteponu stepēts trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim. Elastīgs un ļoti maigs, tas padarīs Jūsu matrača vai virsmatrača virsmu patīkamu pieskārieniem. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, kas nozīmē, ka Jūsu guļamvieta vienmēr būs tīra, jo iespējams to noņemt un izmazgāt. Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta individuāli. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru un formu. Jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams veikalā uz vietas noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Piegādājam arī ar Latvijas pasta un pakomātu starpniecību. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€46,00
TENCEL - matrača pārvalks vēl kvalitatīvākam miegam Šis matraču pārvalks nodrošina gaisa apamiņas procesus matracī vai virsmatracī. Salīdzinoši ar standarta stepētajiem matraču pārvalkiem, šis matraču pārvalks ir mīkstāks un mirtumu absorbējošāks. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, kas nozīmē, ka Jūsu guļamvieta vienmēr būs tīra, jo iespējams to noņemt un izmazgāt. Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta individuāli. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru un formu. Jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams veikalā uz vietas noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Piegādājam arī ar Latvijas pasta un pakomātu starpniecību. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€72,00
TRIKOTĀŽAS matrača pāralks - elastīgs matrača pārvalks Jūsu komfortam Trikotāžas pārvalks gan matracim, gan virsmatracim, kas būs piemērots gan bērnu, gan pieaugušo matracim. Elastīgs un ļoti maigs, tas padarīs Jūsu matrača vai virsmatrača virsmu patīkamu pieskārieniem. Aprīkots ar rāvējslēdzēju, kas nozīmē, ka Jūsu guļamvieta vienmēr būs tīra, jo iespējams to noņemt un izmazgāt. Cenā iekļauts augstums no 2 līdz 35cm, par lielāku augstumu matracim cena tiek aprēķināta individuāli. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru un formu. Jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai ienāciet mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Droši variet rakstīt mums arī WhatsApp. Iespējams veikalā uz vietas noformēt arī Incredit līzingu. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Piegādājam arī ar Latvijas pasta un pakomātu starpniecību. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€19,00