Bērnu gultas

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
LANA - gultiņa, kura "augs" kopā ar Jūsu mazuli Gultiņa-transformeris. Skaista bērza koka gultiņa, kura kalpos Jūsu bērnam ilgus gadus, jo ir izvelkama. Izvilkt iespējams trīs garumos: 1. 75x100cm, 2. 75x142cm, 3. 75x184cm. Bērza koka karkass nodrošinās ilgu kalpošanas laiku un teicamu ekspluatāciju. Iespējams iegādāties dažādās krāsās. Matracis komplektā neietilpst, taču to var pasūtīt astevišķi, tādējādi ļaujot izvēlēties mazulim atbilstošāko matraci un pildījumu. Matraču veidus iespējams apskatīt šeit. Komplektā ietilpst: Gulta, matrača atbalsta līstes, drošības barjera. Iespējams pasūtīt arī citus krāsu toņus +42Eur. Jautājumu gadījumā droši zvaniet - 29859222 vai rakstiet WhatsApp. Kā arī gaidīsim mūsu veikaliņā - Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā) mūsu konsultanti ar lielāko prieku palīdzēs izvēlēties atbilstošāko un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€244,00
NINA LUX Uz pasūtījumu
NINA LUX - Izturīga, Latvijā ražota, bērza koka gultiņa ar veļas kasti Vai var būt kas saldāks par mazuļa miegu? Kvalitatīvs miegs ir svarīga bērna attīstības sastāvdaļa. Piedāvājam klasiski skaistu bērnu gultiņu ar veļas kasti, mantu novietošanai, kas var atvieglot māmiņas ikdienu bērna aprūpē. Gultiņa ir aprīkota ar ritentiņiem, kas ļauj viegli to pārvietot uz vajadzīgo vietu, vajadzības gadījumā, tos iespējams nofiksēt, lai neripo. Iespējams montāžas laikā nepieskrūvēt tos, ja skaidri zināms, ka gultiņa tiks novietota stacionāri. Gultas maliņai un grīdiņai regulējams augstums. Guļamvietas izmērs - 60x120cm Materiāls: Bērza masīvkoks, kurš pieejams - baltā krāsā. Komplektācijā neietilpst matracis, taču to iespējams iegādāties mūsu veikalā- Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā) vai zvanot - 29859222. Matračus iespējams apskatīt šeit. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražota: Latvijā. ..
€192,00
ROMANTICA - Ļoti glīta gultiņa, kas papildinās Jūsu guļamistabu  Vai var būt kas saldāks par mazuļa miegu? Kvalitatīvs miegs ir svarīga bērna attīstības sastāvdaļa. Piedāvājam klasiski skaistu bērnu gultiņu ar veļas kasti, mantu novietošanai, kas var atvieglot māmiņas ikdienu bērna aprūpē. Guļamvietas izmērs - 60x120cm Materiāls: Bērza masīvkoks, apstrādāta ar ūdens bāzes apdares materiāliem, kas ir īpaši draudzīgi un ekoloģiski tīri Jūsu mazulim. Pieejama TIKAI balta. Komplektācijā neietilpst matracis, taču to iespējams iegādāties mūsu veikalā- Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā) vai zvanot - 29859222. Apskatīt variet šeit. Garantija: 2 gadi. Ražota: Latvijā. ..
€231,00
ROYAL Uz pasūtījumu
ROYAL - Latvijā ražota, skaista, karalisku sajūtu gultiņa  Izturīga gultiņa, kura izgatavota no bērza koka un MDF. Tā pasargās Jūsu bērniņa miedziņu, lai tas būtu netraucēts, noliedzot iespēju mazulim izkrist miega laikā no gultiņas. Drošības barjera arī sniedz iespēju bērnam droši pašam izkāpt no gultiņas, vajadzības gadījumā. Guļamvietas izmērs: 70x140cm Bērza koka karkass nodrošinās ilgu kalpošanas laiku un teicamu ekspluatāciju. Iespējams iegādāties divās krāsās - pelēku vai baltu. Matracis komplektā neietilpst, taču to var pasūtīt astevišķi, tādējādi ļaujot izvēlēties mazulim atbilstošāko matraci un pildījumu. Matraču veidus iespējams apskatīt šeit. Komplektā ietilpst: Gulta, matrača atbalsta līstes, drošības barjera. Jautājumu gadījumā droši zvaniet - 29859222 vai nācet uz mūsu veikaliņu Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€152,00
SUN Uz pasūtījumu
SUN - skaista, Latvijā ražota, bērza koka gultiņa Mierīgām naktīm un kvalitatīvam miegam, izvēlieties Latvijā ražotas bērnu gultiņas! Skaisti veidota bērnu gultiņa ar noapaļotiem galiem. Gultiņai iespējams iegādāties atsevišķi (+30Eur) pusaudžu redeli, kas lieliski noderēs, kad mazais jau būs paaudzies un spēs pats iekāpt/izkāpt no gultiņas, taču vienlaikus pasargās mazo no izkrišanas iespējas. Skatīt pievienotos attēlus. Guļamvietas izmērs - 60x120cm Materiāls: Bērza masīvkoks Pieejama divos toņos - Balta vai dabīgi lakota. Komplektācijā neietilpst matracis, taču to iespējams iegādāties mūsu veikalā- Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā) vai zvanot - 29859222. Matraču veidus iespējams apskatīt šeit. Piegāde iespējama visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegādes izmaksas, atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražota: Latvijā. ..
€190,00