Dīvāni - Latvijā ražoti, kvalitatīvi dīvāni. Izcilas atsauksmes, dažādas krāsas un audumi. Individuāli izmēri un lēta piegāde visā Latvijā.

Dīvāni - Latvijā ražoti, kvalitatīvi dīvāni. Izcilas atsauksmes, dažādas krāsas un audumi. Individuāli izmēri un lēta piegāde visā Latvijā.

Dīvāns, stūra dīvāns vai krēsls - centrālie objekti telpā

Visiem ir patīkami, ja viesi, kuri atnākuši ciemos, izrāda sajūsmu par Jūsu jauno dīvānu, vai ne?

Dīvānā cilvēks var atgūt spēkus pēc darba dienas, ietīties plediņā, malkot tēju un atpūsties. Tas, kādam mērķim dīvāns paredzēts, ļauj izdarīt pareizo izvēli dīvāna iegādē.

Piedāvājam dīvānus, stūra dīvānus, kuri ir ne vien ērti sēdēšanai, bet arī funkcionāli un ērti izvelkami gulēšanai ikdienā.

Viss, kas Jums jāizdara - jāuzdod sev daži jautājumi pirms lielās izvēles un tad jau atliek tikai izvēlēties! Audumu un krāsu izvēlē mēs Jums palīdzēsim! :)

Jautājumi, kurus uzdot sev, pirms dīvāna iegādes:

 • Izlemiet, kāds dīvāna veids Jums nepieciešams - stūra dīvāns vai parastais dīvāns?

 • Jums vajadzīgs dīvāns katras dienas gulēšanai vai vairāk sēdēšanai?

 • Vienvietīgais dīvāns – šī būs īstā izvēle, ja vēlies iegādāties sēdvietu vai guļamvietu vienai personai. Šis dīvāns iederēsies nelielās telpās, kurās nepieciešams taupīt vietu. Turklāt, ja nepieciešams, šo mēbeli var papildināt ar citiem dīvāniem.

 • Izvelkamais dīvāns – lieliska mēbele, kurā apsēsties, lai palasītu grāmatu, paskatītos filmu vai iedzertu glāzi vīna un atslēgtos no ikdienas rūpēm. Šāda mēbele lieliski ietaupīs vietu telpā, jo Jums nebūs nepieciešama gulta. Dienas laikā dīvāns var būt saliktā veidā, un uz tā iespējams pasēdēt kopā ar mājiniekiem, kā arī viesiem, savukārt naktī tas var pārvērsties par lielu un ērtu gultu. 

 • Stūra dīvāns – stūra dīvāns vienmēr telpās radījis kopības sajūtu un labi izskatījies. Aspekti, kurus ņemt vērā, izvēloties stūra dīvānus ir izmērs un kādam mērķim paredzēti - gulēšanai ikdienā vai viesu izguldīšanai.

 • Noskaidro, kāda materiāla apdare tev ir pieņemama. Iegādājoties stūra dīvānu, tev ir iespēja izvēlēties no plaša apdares materiālu klāsta:

 • Ādas aizvietotājs – šis materiāls viegli kopjams un piešķirs telpai elegantu izskatu. Laba izvēle, kas iederēsies dažādos mājokļos.

 • Plikāda - inovatīvs apdares materiāls, kas ir viegli kopjams, neskrāpējas un ir patīkams pieskārieniem.
 • Dīvāna audums – vai krāsa būs spilgta, vēsa vai neitrāla? Materiāls ir klasiska izvēle, turklāt varēsiet variēt ar dažādām krāsām un tekstūrām, lai piešķirtu savai istabai mājīgu izskatu. Majdzīvnieki nav mazsvarīgi, izvēloties dīvāna audumu, taču esam padomājuši arī par dzīvnieku mīļiem, piedāvājot plašu audumu klāstu ar audumiem, kuri ir viegli kopjami un dzīvnieki tos nespēj sabojāt.
 • Velvets – šis ir viens no tiem materiāliem, kurš tā vien prasās pēc pieskāriena.