TĪRĪŠANAS LĪDZEKĻI

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
OA CARPET CARE Jaunums
OA CARPET CARE - Efektīvs paklāju tīrīšanas līdzeklis OA carpet care ir specializēts tīrīšanas līdzeklis paklāju un tekstila grīdas segumu tīrīšanai. Lieliski piemērots ikdienas netīrumu, sarkanvīna, kafijas, dubļu un noturīgu dubļu traipu noņemšanai, tas aizsargā paklāja šķiedras un grīdas seguma krāsu. Neitralizē nepatīkamus aromātus, pasargā no dzīvnieku “iezīmētām” zonām, piešķirot segumam svaigu aromātu. Sastāvā esošās antistatiskās piedevas samazina netīrumu un putekļu uzkrāšanos uz paklāja. OA carpet care iznīcina putekļu ērcītes, kas ir izplatīts alergēns, kā arī likvidē ne tikai netīrumus, bet arī ziedputekšņus un putekļus. Vienlaikus gan efektīvs, gan ekoloģisks. Līdzeklis nerada negatīvu ietekmi uz augsni un gruntsūdeņiem, tā sastāvā nav veselībai kaitīgo PFC ķīmisko vielu un nātrija hidroksīda. Dermatoloģiski pārbaudīts, drošs saskarē ar ādu. Bioloģiski noārdāmas, augu izcelsmes sastāvdaļas. Ikdienas tīrīšanai, Neitralizē nepatīkamus aromātus, Antistatiķis, Atsvaidzina audumu, Patīkams aromāts, Tīra arī iestāvējušos traipus, Nebojā materiālu/krāsu, Produkts ir gatavs tūlītējai lietošanai un to nav nepieciešams pēc lietošanas skalot ārā no apstrādātās virsmas Lietošana: Pirms lietošanas viegli sakratīt OA carpet care pudelīti. Uzsākot apstrādājamās virsmas apstrādi, pārliecināties, ka pudelītes izsmidzinātāja priekšējā daļa ir pagriezta smidzināšanas režīmā. Pirms preparāta lietošanas rūpīgi izsūciet tīrāmo virsmu, pēc tam izsmidziniet no 10-20 cm attāluma un atstājiet apmēram 30 sekundes, lai līdzeklis varētu iekļūt dziļi paklājā un aktivizēties. Izmantojot mitru mikrošķiedras lupatiņu, rūpīgi notīriet virsmu. Kristalizētos netīrumus ar putekļu sūcēju sasūkt no paklāja. Īpaši lielas netīrības gadījumā atkārtot vēlreiz iepriekšējās darbības. Pirms lietošanas veiciet krāsas un tekstūras stabilitātes testu mazāk redzamā vietā. Paklāju ieteicams tīrīt vakarā un ļaut tam pa nakti izžūt. Preparāta lietošanas temperatūra no +5°C līdz +40°C. Paredzēts visiem auduma paklāju veidiem. Pēc lietošanas pārlicināties, ka pudelīte netek un novietot to glabāšanai netiešos saules staros. Sargāt no bērniem. Pēc lietošanas paklājs nezaudē iepriekšējās īpašības un nezaudē izturību. Dermatoloģiski pārbaudīts. Iegādāties iespējams mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā).  Piegāde iespējama visā Latvijā ar pakomātu, Latvijas pasta starpniecību.  Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums rast atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā vai gaidīsim Jūsu zvanu - 29859222! Droši variet rakstīt arī WhatsApp! MĒBEĻU AUDUMU RAŽOTĀJU RADĪTS PRODUKTS.   https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562073285 ..
€19,99
OA SOFA CARE Jaunums
OA SOFA CARE - Efektīvs mīksto mēbeļu auduma tīrīšanas līdzeklis OA sofa care saglabā apstrādāto virsmu tīru un higiēniski drošu. Produkta sastāvā esošās antistatiskās piedevas ierobežo netīrumu un putekļu atkārtotu piesaisti apstrādātajai virsmai. Produkts satur aktīvās mikro-sudraba daļiņas, kas nodrošina ilgstošu auduma svaigumu. Sastāvā esošie cinka savienojumi efektīvi novērš nepatīkamus aromātus, kas radušies laika vai dzīvnieku ietekmē. Ikdienas lietošanai, Neitralizē nepatīkamus aromātus, Atsvaidzina audumu, Antistatiķis, Nebojā un neietekmē auduma struktūru un izturību. Produkts ir gatavs tūlītējai lietošanai un to nav nepieciešams pēc lietošanas skalot ārā no auduma. Lietošana: Pirms lietošanas viegli sakratīt. Lūgums sākumā pārbaudīt produkta un apstrādājamās virsmas saderību kādā mazāk redzamā vietā. Izsmidzināt uz apstrādājamās virsmas no 10-20 centimetru liela attāluma un ļaut līdzeklim iedarboties apmēram 30 sekundes, tad notīrīt virsmu ar tīru mikrošķiedras lupatiņu (sevišķi netīrās vietās procesu ieteicams veikt atkārtoti). Kad veikts tīrīšanas process, pārpalikumus notīrīt ar tīru lupatiņu. Ieteicams tīrīšanas procesu veikt vakarā, lai nodrošinātu pienācīgu žūšanas laiku (līdz nākamās dienas rītam). Sastāvs: Anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas – ne vairāk par 5%, Fosfāti - mazāk nekā 5%, Konservanti: METILHLOIZOTIAZOLINONS/ METHILIZOLINOLINONS, Aromātizētāji: Citrāls, Citronu ētriskā eļļa, Limonene, Linalools, Benzilsalicāts, Heksilkanēļskābes aldehīds, Produkts satur augu bāzes virsmaktīvās vielas, kas iegūtas no atjaunojamiem resursiem. Nesatur toksiskas sintētiskās vielas vai naftas produktus (tsk PFC piemaisījumus), bioloģiski noārdāms produkts. Pēc lietošanas audums nezaudē iepriekšējās īpašības un nezaudē izturību. Dermatoloģiski pārbaudīts. Iegādāties iespējams mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā).  Piegāde iespējama visā Latvijā ar pakomātu, Latvijas pasta starpniecību.  Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums rast atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā vai gaidīsim Jūsu zvanu - 29859222! Droši variet rakstīt arī WhatsApp! MĒBEĻU AUDUMU RAŽOTĀJU RADĪTS PRODUKTS.   https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562073285 ..
€19,99
OA SOFA PROTECTOR Jaunums
OA SOFA PROTECTOR - Efektīvs auduma aizsarglīdzeklis - protektors OA SOFA PROTECTOR iesūcas dziļi auduma šķiedrās, veidojot mikroskopisku, acij neredzamu aizsargslāņa pārklājumu, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, kā arī pasargā audumu no mitruma, tauku un sviedru uzsūkšanas. Šis pārklājums atvieglo visa veida netīrumu noņemšanu no apstrādās virsmas. Pēc uzklāšanas audums saglabā gaisa caurlaidību, ļaujot dabiski iztvaikot jebkuram mitrumam, kas uz tā nonācis. Rada vidi, kas aizkavē baktēriju un pelējuma rašanos un tālāku izplatību. Nebalina auduma krāsu, neatstāj ūdens traipus. Papildus aktīvās sudraba daļiņas aizsargā audumu, ilgstoši saglabājot to tīru un svaigu. Neietekmē auduma nodilumizturību. Spēcīgs impregnants, Rada nelabvēlīgu vidi baktērijām un pelējumam, Atgrūž netīrumus un mitrumu, Atvieglo kopšanu, Aizsargslānis neietekmē gaisa caurlaidību, Efektīvs 3-6 mēnešus (pēc tam procedūra jāveic atkārtoti). Produkts ir gatavs tūlītējai lietošanai. Lietošana: Ja dīvāns nav absolūti jauns, pirms OA SOFA PROTECTOR lietošanas, ieteicams kārtīgi notīrīt aizsargājamo virsmu ar mīksto mēbeļu tīrīšanas līdzekli (iesakām izmantot OA SOFA CARE). Piesardzībai ieteikums pārbaudīt produkta saderību kādā mazāk redzamā vietā. Pirms sākt apstrādi, virsmai jābūt sausai un tīrai. Turot līdzekli aptuveni 10–20 cm no virsmas, smidzināt līdz visa virsma ir vienmērīgi pārklāta. Preparāta lietošanas temperatūra no +5°C līdz +40°C. Atsevišķos gadījumos, ja mēbeles auduma struktūra ir pārāk blīva, ieteicams apstrādāto virsmu noslaucīt ar mikrošķiedras drāniņu, palīdzot produktam iesūkties dziļāk. Pēc apstrādes ļaut nožūt 48 stundas. Žūšanas laikā ieteicams vēdināt telpu. Pēc 48 stundām līdzeklis ir pilnībā iesūcies un nožuvis un apstrādātā virsma ir gatava lietošanai. Pareizi uzklāts pārklājums ir efektīvs 3-6 mēnešus, atkarībā no tā, cik intensīvi tiek pielietots. Produkta vidējais patēriņš ir atkarīgs no auduma veida – apmēram 40ml/m2. Nelietot uz ādas izstrādājumiem. Nelietot, ja mēbeles jau rūpnieciski ir apstrādātas ar impregnatoru. Pēc lietošanas pārlicināties, ka pudelīte ir netek un novietot to glabāšanai netiešos saules staros. Nav paredzēts dabīgās vai mākslīgās ādas izstrādājumu kopšanai. Pēc lietošanas audums nezaudē iepriekšējās īpašības un nezaudē izturību. Dermatoloģiski pārbaudīts. Iegādāties iespējams mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā).  Piegāde iespējama visā Latvijā ar pakomātu, Latvijas pasta starpniecību.  Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums rast atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā vai gaidīsim Jūsu zvanu - 29859222! Droši variet rakstīt arī WhatsApp! MĒBEĻU AUDUMU RAŽOTĀJU RADĪTS PRODUKTS.   https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562073285 ..
€24,99
OA STAIN ELIMINATOR Jaunums
OA STAIN ELIMINATOR - Augstas fektivitātes mīksto mēbeļu auduma tīrīšanas līdzeklis grūti iztīrāmiem traipiem un traipiem, kas iestāvējušies OA stain eliminator ir paredzēts noturīgu traipu likvidēšanai. Efektīvi iztīra ūdenī nešķīstošus traipus, aizvieto ierastos, spēcīgos šķīdinātājus, kas var apstrādāto virsmu padarīt trauslāku mazināt auduma garantēto kvalitāti. Īpaši piemērots marķieru, košļājamās gumijas, bitumena, līmes, uzlīmju atlikumu, darvas, tintes, parafīna un dabīgo sveķu traipu tīrīšanai. Paredzēts lietošanai ne vien mēbeļu audumiem, bet arī tekstilizstrādājumiem, paklājiem, kā arī cietām virsmām (akmens, plastmasa, koks, furnitūra, stikls, metāls utt.).  Tīra pat visgrūtāk iztīrāmos traipus, Tīra arī iestāvējušos traipus (košļājamās gumijas, bitumena, līmes, u.c.) Nebojā apstrādātās virsmas īpašības ( krāsu, šķiedru), Neitralizē nepatīkamus aromātus. Produkts ir gatavs tūlītējai lietošanai un to nav nepieciešams pēc lietošanas izskalot no apstrādātās virsmas. Lietošana: Pirms lietošanas viegli sakratīt OA stain eliminator pudelīti. Uzsākot apstrādājamās virsmas apstrādi, noņemt vāciņu. Izsmidzināt 10-20 cm attālumā no virsmas, ko plānots apstrādāt. Pēc lietošanas ļaut produktam iesūkties audumā un aktivizēties apmēram 30 sekundes. Turpināt apsmidzināto virsmu tīrīt ar tīru, mikrošķiedras lupatiņu. Nepieciešamības gadījumos, kad netīrums ir piekaltis, var izmantot plastmasas lāpstiņas tipa palīgierīci. Ja traipu neizdodas iztīrīt ar pirmo reizi, tad atkārtot vēlreiz tīrīšanas procesu. Preparāta lietošanas temperatūra no +5°C līdz +40°C. Pārbaudīt produkta saderību kādā mazāk redzamā vietā uz tās pašas plaknes, kur atrodas traips. Sastāvā: Propan-2-ols, saldo apelsīnu ekstrakts, UZLIESMOJOŠS ŠĶIDRUMS.  Pēc lietošanas apstrādātā vieta nezaudē iepriekšējās īpašības un nezaudē izturību. Dermatoloģiski pārbaudīts.  Iegādāties iespējams mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā).  Piegāde iespējama visā Latvijā ar pakomātu, Latvijas pasta starpniecību.  Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums rast atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā vai gaidīsim Jūsu zvanu - 29859222! Droši variet rakstīt arī WhatsApp! MĒBEĻU AUDUMU RAŽOTĀJU RADĪTS PRODUKTS.   https://www.ss.com/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sofas/VHsKHkxlRVo=.html?1562073285 ..
€19,99