Papildus opcija

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Finiera lameles (dēļi zem matrača) 1.2cm Piegāde līdz 1 nedēļai
Izturīgas, 1.2 cm biezas, finiera lameles 1.2 cm bieza finiera lameles, atbalsta līstes, uz kurām tiek novietots matracis. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Ja vēlaties pasūtīt, gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums rast atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā vai gaidīsim Jūsu zvanu - 29859222! Droši variet rakstīt arī WhatsApp! Piegāde visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegāde atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā.  ..
€25,00
ĻOTI izturīgas, 2 cm biezas, finiera lameles 2 cm bieza finiera lameles, atbalsta līstes, uz kurām tiek novietots matracis. Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Ja vēlaties pasūtīt, gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums rast atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tieši Jums. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā vai gaidīsim Jūsu zvanu - 29859222! Droši variet rakstīt arī WhatsApp! Piegāde visā Latvijā par draudzīgām cenām. Rīgas iedzīvotājiem piegāde atbilstoši Rīgas pilsētas cenrādim. Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā.  ..
€50,00
Matracis uz koka rāmja Pieejams
Ja vēlaties pasūtīt matraci uz koka rāmja un kājiņām, to ir iespējams izdarīt, piemaksājot +20% pie matrača standarta cenas. Ļoti veiksmīgs risinājums kempingiem, viesnīcām, hoteļiem un hosteļiem, kā arī brīvdienu mājiņām vai vasarnīcām.  Iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru, jautājumu gadījumā zvaniet 29859222 vai gaidīsim Jūs mūsu veikalā Ogrē, Brīvības ielā 12A (Ogres autoostā). Garantija: 2 gadi. Ražots: Latvijā. ..
€0,00